Pen & Production

Náš tým pomůže vašemu byznysu uspět

Co děláme, nás baví. V našem týmu je stratég, skvělé kreativní oddělení a perfektní servis o klienta.

;

Budujeme značky, řešíme problémy, pomáháme uspět vašemu byznysu.

Společnost vznikla v roce 2012 a specializovala se na politický marketing a krizovou komunikaci. Následovala práce pro úspěšného prezidentského kandidáta, stranu, která se úspěšně vrátila do poslanecké sněmovny či rebelující poslance ODS. Byla to zajímavá zkušenost, ale chtěli jsme hlavně pomáhat firmám. V krizové komunikaci pak přišli klienti jako nespravedlivě obviněná oděvní firma Blažek, český software house OKsystem či Kámen Zbraslav, který čelí žalobě státu kvůli závalu dálnice D8. Mnoho let jsme pomáhali bránit úžasné české firmy proti nečistým útokům konkurence a státu.

Naší motivací bylo naše klienty nejen bránit, ale také jim pomoci sehnat nové zákazníky a rozvíjet jejich byznys. Proto vznikl nejprve malý tým, který se postupně rozrůstá v oblasti content marketingu. Chceme pomoci našim klientům uspět a děláme pro to maximum. Nástroje se mění podobně jako mediálně marketingový trh. Klasická média vystřídala ta digitální a my jsme v nich jako ryby ve vodě. Abychom mohli pomáhat našim klientům, musíme se neustále učit nové věci. Je to v naší firemní kultuře.

Ke každému z našich klientů přistupujeme individuálně. Vyslechneme je, zjistíme, jaké jsou jejich cíle a co očekávají od naší spolupráce. Po analýze trhu jim navrhneme potřebné kroky, díky kterým můžeme společně daných cílů dosáhnout a posunout značku požadovaným směrem. Klienti si u nás cení upřímnosti, nebojíme se říct svůj názor. Na nic si nehrajeme a výsledky kampaní reportujeme srozumitelně tak, aby jim rozuměl každý.

Náš tým

To jsme my. Team, který se skvěle doplňuje a pomůže vám dosáhnout vašich cílů.

Martin

CEO

Zakladatel Pen&Production, který má bohaté zkušenosti převážně z politického marketingu a kanceláře prezidenta. Je nejlepší ve svém oboru, čímž je krizová komunikace. Bude s vámi jednat na rovinu a budovat vztah na bázi dlouhodobého partnerství.

Tomáš

Art Director

Tomáš je umělec, který dokáže svůj talent přenést nejen na plátno, ale i do vašeho loga, webových stránek nebo videa. Veškerá jeho práce dělá radost emoční i racionální části vašeho mozku.

 

Simona

Copywriter / Social Media Manager

Simča se stará o sociální sítě našich klientů. Dokáže napsat zajímavé příspěvky nejen o luxusní kosmetice, ale třeba i o rypadlech a dumperech. Zároveň je velmi kreativní a šikovná ve všech tvůrčích činnostech, do kterých se pustí.

Lucie

Operations Manager

Lůca řídí procesy uvnitř firmy, aby vše fungovalo tak, jak má. Bude pro vás radost s ní přijít do kontaktu. Díky ní se žádné faktury ani platby neopozdí, a kdyby se nějaká náhodou opozdila ve směru od vás k nám, připomene vám to s úsměvem.

 

Anežka

Copywriter / Social Media Manager

Anežka dokáže vaše sdělení dostat do mluvené i psané formy tak, aby to odpovídalo tónu komunikace klienta. Příprava nápaditých příspěvků na sociální sítě je pro ni hračka a díky mnohaletým zkušenostem s moderováním v rádiu pro vás připraví i newsletter v podobě podcastu.

Tereza

Account Manager

Terka je základním kamenem komunikace s klientem. Její pozitivní energie proudí našimi kancelářemi a dostane se i k vám. Vše má dobře zorganizované, nikdy na nic nezapomene a veškeré připomínky i požadavky řeší s nadhledem a úsměvem.

 

Daniel

Grafik

Dan se tvorbě grafiky věnuje už více než deset let a je schopen pro vás vytvořit logo i jeho intro animaci, letáky, plakáty, bannery, firemní grafiku a mnoho dalšího. S naším hlavním grafikem tvoří skvělou dvojku, která se výborně doplňuje.

zhlédnutí videí napříč platformami v rámci roční kampaně

%

spokojenost konzumentů kávy v našich kancelářích

publikovaných příspěvků na sociálních sítích k roku 2022

{

“S P&P media jsme dokázali zvýšit důvěryhodnost našich produktů a oslovit novou cílovou skupinu, ke které se nám nedařilo najít cestu.”

Ivan Rybjanský, Somavedic

“Pen&Production pro nás připravili nový brand, který přesně vystihuje náš institut a koresponduje s naší vizí.”

JUDr. Zdeněk Prázdný, Český královský institut

“Náš tréninkový virtuální nástroj pomáhá hokejistům a brankářům rozvíjet jejich schopnosti. V Pen&Production tuto aplikaci upravili graficky tak, aby byla uživatelsky snadno ovladatelná. Za nás super práce!”

Bob Tetiva, Founder and CEO, Sence Arena

“Pen&Production spojilo naše tři weby v jeden přehledný, kde můžeme nabízet zvlášť kosmetické produkty pro běžné zákazníky a ve speciální sekci i produkty a online školení pro kosmetičky.”

Hana Olscher, ByFemme