Budujeme značky, řešíme problémy, pomáháme uspět vašemu byznysu.

Pomůžeme vám s obsahem pro marketing, od prvotní myšlenky až po realizaci.

Budování značky

Branding, to je vše, co vám pomůže k tomu, aby vaše značka byla úspěšná. Navrhneme vám logo, které je ušité přesně na míru. Vytvoříme kompletní firemní identitu vycházející přesně z toho, kdo jste, jaké je vaše poslání a kam míříte.

Weby, videa, foto

Tvoříme microsite, připravujeme marketingové podklady pro online i offline kampaně a věnujeme se také kompletní přípravě DTP. Na kreativní audiovizuální tvorbě spolupracujeme s těmi nejlepšími v oboru, takže jste s námi ve správných rukách.

Správa sociálních sítí

Komunikace se zákazníky je v dnešní době stěžejní a sociální sítě jsou pro ni jako stvořené. Vytváříme publikační plány, příspěvky včetně vizuální stránky a nastavíme vám jejich propagaci tak, aby se dostaly k těm správným lidem.

10

Let zkušeností

zhlédnutí videí napříč platformami v rámci roční kampaně

%

spokojenost konzumentů kávy v našich kancelářích

publikovaných příspěvků na sociálních sítích k roku 2022

{

“S P&P media jsme dokázali zvýšit důvěryhodnost našich produktů a oslovit novou cílovou skupinu, ke které se nám nedařilo najít cestu.”

Ivan Rybjanský, Somavedic

“Pen&Production pro nás připravili nový brand, který přesně vystihuje náš institut a koresponduje s naší vizí.”

JUDr. Zdeněk Prázdný, Český královský institut

“Náš tréninkový virtuální nástroj pomáhá hokejistům a brankářům rozvíjet jejich schopnosti. V Pen&Production tuto aplikaci upravili graficky tak, aby byla uživatelsky snadno ovladatelná. Za nás super práce!”

Bob Tetiva, Founder and CEO, Sence Arena

“Pen&Production spojilo naše tři weby v jeden přehledný, kde můžeme nabízet zvlášť kosmetické produkty pro běžné zákazníky a ve speciální sekci i produkty a online školení pro kosmetičky.”

Hana Olscher, ByFemme